İhracat ve İthalatta Güvenilir Danışmanlık Hizmeti

Lider Impex olarak, müşterilerimize en uygun ithalat ve ihracat çözümleri sunmak amacıyla danışmanlık yapmaktayız. Dış ticaretin iki ayağı olan ithalat ve ihracat bizim için çok değerli ve 20 yıllık uzmanlığımızı kullanarak dünya çapında; yeni satın alma kanalı, tedarikçi bulma ve satış yönetimi için yeni pazar oluşturma konularında hizmet vermekteyiz. Hammadde ve nihai ürün satın alma ile alternatif yeni satış kanalları oluşturma işlemlerini global iş geliştirme deneyimimiz ile yapmaktayız. Tüm çabamız müşterilerimizin ihtiyaçlarını yönetmek ve karşılamak içindir.

Birikmiş uzmanlığımızı, tüm zamanımızı ve dikkatimizi müşterilerimize hizmet vermek için kullanırız.

Her bir müşterimizin ihtiyaçları ve çözüm ortaklığı talepleri birbirinden farklı olabilir. Bunun için her bir müşterimizi adeta tek müşterimizmiş gibi düşünmeye ve buna uygun davranmaya dikkat ederiz.

Dünyanın herhangi bir yerinde hangi tip ihtiyacın karşılanacağının araştırması, başladığımız günden bu yana yıllarımızı aldı. Bugün geldiğimiz noktada ise Lider Impex olarak; satın alma, tedarikçi yönetimi ve tedarik sürecini artık dünya çapında gerçekleştirebiliyoruz.

Dahası ise sürüye uyan değil, mükemmel derece farklılık yaratmaya hazır olan iş geliştirme danışmanlığı sunuyoruz.

Kısaca,

Lider Impex olarak, ithalatınız için nihai veya hammadde ürününüzü en iyi kalite ve en uygun fiyata bulurken, ihracatınız için yeni pazarlar ile satış kanalları oluştururuz.

SINIRLARI AŞARAK İŞİNİZİ GELİŞTİRİN

Ürün ve projenize özel teklif almak için bize ulaşabilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

×